USD
USD US dollar EUR Euro GBP Britisk pund AUD Australsk dollar CAD Canadisk dollar BRL Brasiliansk real CNY Kinesiske yuan CZK Tjekkiske koruna DKK Dansk krone HKD Hong Kong dollar ILS Nye israelske shekel JPY Japanske yen MYR Malaysisk ringgit NZD Newzealandsk dollar NOK Norsk krone PLN Polske zloty RON Rumænske lei RUB Russisk rubel SAR Saudi riyal SGD Singapore dollar ZAR Sydafrikanske rand KRW Sydkoreanske won SEK Svensk krone CHF Schweizerfranc TRY Tyrkisk lira UAH Ukrainsk hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailandsk baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Pousada Le Jardin De Buzios Armacao dos Buzios Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakter

Pousada Le Jardin De Buzios

Avanceret Booking
2026-08-26
2026-08-27

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

62

Pousada Le Jardin De Buzios 3*

 24-timers service

24-timers Reception

 Røgfrit/Ikke-ryger

Ikke-ryger hotel

 Børnevenlig

Legeområde til børn

Spillerum

 Adgang for rullestole

Adgang til kørestol


3 stjernede Pousada Le Jardin De Buzios ligger 2 km væk fra Orlat Bardot strandpromenaden.

Hotellet ligger 5 minutters kørsel fra Praia de Geribá. Dette hotel ligger lige ved siden af Rincon Izquierdo de la Ferradura og 5 km fra Buzios lufthavn.

Cocktails og drikkevarer er tilgængelige på Capricornio Restaurante og Crepestop i nærheden.


På hotellet

General

  • Ikke-ryger hotel
  • 24-timers Reception
  • Adgang til kørestol
  • Vagtservice

Måltider og drinks

  • Gratis morgenmad

Services

  • Renseri

På værelset

  • Legeområde til børn
  • Spillerum

Ofte stillede spørgsmål

  • Hvor er den nærmeste lufthavn til det 3-stjernede Pousada Le Jardin De Buzios hotel?

    Buzios lufthavn og det 3-stjernede Pousada Le Jardin De Buzios hotel er adskilt af 5 km afstand.
  • Hvilken afbestillingspolitik tilbydes i det Pousada Le Jardin De Buzios hotel?

    Her er gratis afbestilling angivet. For mere information er du velkommen til at kontakte ledelsen af det Pousada Le Jardin De Buzios hotel

Detaljer & Priser



Indsæt venligst datoerne for dit ophold for at tjekke tilgængelighed.

Galleri

Anmeldelse

Detaljer om opholdet

Din vurdering

Forfærdeligt Meget godt

Kontakt os



Avanceret Booking
2026-08-26
2026-08-27

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

Tak, fordi du abonnerer
Luk
Juridiske
  • Fortrolighedspolitik
Selskab
Pousada Le Jardin De Buzios, Brasilien

Rua F III S Lote 01, Búzios, Brasilien

Bliv opdateret

Ved at abonnere på vores nyhedsbrev, bliver du en af de første til at få vores seneste nyheder og kampagner.

Online hotel reservationer

Kontakter

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved